Клуб "Барвінок"

Члени клубу «Барвінок» та й всі читачі бібліотеки щиро вдячні підприємцю Макогонюк Валентині Костянтинівні, яка подарувала бібліотеці фотоапарат. Тепер на  блозі бібліотеки буде можливість виставляти фотографії проведених заходів.
Сімейне свято «Як сонечко, рідна матінка». Матері був присвячений захід, який пройшов на базі Василівської школи, в якому прийняли участь учні 2-3 класів та їх мами та бабусі.
Діти читали вірші, співали пісні про маму, приймали участь у конкурсах, зокрема у конкурсі «Веселі кухарята», в якому разом з вчителькою Галиною Дмитрівною ліпили вареники. Свято організували у співпраці з бібліотекою вчителі Патлата Галина Дмитрівна та Шевчук Наталія Василівна. Активну участь у підготовці свята взяли батьки дітей.  
«Українські вишиванки - наче райдуги світанки»  - під такою назвою в бібліотеці пройшов народознавчий урок - майстер-клас вишивальниці Косиревої Ірини, Маєвської Л.І. Тут була представлена вишивка картин та ікон, великодня вишивка, вишивка салфеток, дитяча вишивка та ін.
Крім  книжок про вишивку, які були представлені на перегляді літератури по даній тематиці, учасники майстер-класу з захопленням знайомились з цікавими статтями в Інтернеті та практичними порадами від майстра вишивки.
Цікаво пройшов пізнавальний урок-конкурс «Моя країна - Україна» з циклу «У місті Читайликів», в програмі якого було представлено слайд-шоу «Конвенція ООН про права дитини – це твої права».

На кожному засіданні діти знайомляться з рекомендаційним списком сайтів «Ігрова кімната». Засідання клубу також було присвячене знайомству з он-лайн бібліотеками для дітей, інтернет-круїзу по країнах Європи «Європа на твоїй долоні», віртуальним урокам «На допомогу шкільній програмі», відбулося театралізоване свято «Казка про Інтернет».
Про проведені заходи у 2011-2012 роках дивись http://vasylivkalb.blogspot.com/p/blog-page.html
Діяльність клубу "Барвінок" у 1 півріччі 2013 року дивись  http://vasylivkalb.blogspot.com/2013/07/2013.html#more

Комментариев нет:

Отправить комментарий