суббота, 12 апреля 2014 г.

Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги

Кожного року, навесні, коли пробуджується природа, коли все живе тягнеться до сонечка, в Україні проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги.
У незалежній Україні тиждень дитячої та юнацької книги було засновано 22 лютого 1993 року, а з 2009 року він отримав назву Всеукраїнський.
         Свято книги - це відкриття нових імен в літературі, участь у різноманітних заходах, які сприяють творчому відпочинку та змістовному дозвіллі.
Всеукраїнський тиждень дитячого читання проходив цього року як зажди і в Василівський бібліотеці  з  25  по 29  березня. Розпочався тиждень з літературно-казкової вікторини «Чи знаєте Ви казки та їх героїв?»

Казка з раннього дитинства прищеплює любов дитини до літератури, розширює її кругозір і словниковий запас. Саме через казку діти отримують уявлення про життя людей та тварин.25 березня до бібліотеки завітали діти, щоб потрапити у чарівний світ казки, зустрітися з улюбленими та відомими казковими героями.
Під час заходу діти взяли активну участь у казковій вікторині «Чи знаєте Ви казки та їх героїв?». Рухливою грою «Їстивне-неїстивне» на ігровому майданчику завершився наш захід.


По замовленню дітей зустріч з казкою продовжилась на слідуючий день голосними читаннями «Чарівний світ казок», в якому активну участь також прийняла волонтер Кобзар Карина, яка читала дітям уривки з казок, а потім діти за прочитаним уривком з народної казки відгадували її назву, переглядали ілюстрації до казки та називали улюблених героїв,  розповідали в якій казці їх можна зустріти. Такі заходи сприяють розвитку пам’яті, мислення, уваги, формують естетичний смак і звичайно підвищують інтерес до читання.
Цікаво пройшов захід – дитячі мандрівки «Мандруючи сторінками дитячих журналів».
В програмі тижня також відбулась літературна мозаїка «Дитячі книги – ювіляри року» та віртуальна подорож «Чудеса світу» для учнів 2-4 класів.  
Комментариев нет:

Отправить комментарий